31 Ocak 2010 Pazar

BLOG KİRLİLİĞİ YARATTIRAN BLOG KAMPANYALARI

HERGÜN 100LERCE (EVET DOĞRU) BLOG GEZİYORUM.

BİRBİRİNDEN GÜZEL HEDİYE DAGITAN GÖNLÜ GÜZEL , ELİ BOL ARKADASLARA RASTLIYORUM.BUNU SÜREKLİ YORUMLARIYLA YAZILARINA HAYAT VEREN,YAZARI TEŞVİK EDEN, BLOGUNA POZİTİFLİK BIRAKAN, HAYAT VEREN SADIK İZLEYİCİLERİNE BİR TEŞEKKÜR OLARAK YAPIYOR BİRÇOĞU.

ESKİDEN PEK KEYİFLE KATILIRDIM BU BLOG YARISMALARINA ANCAK SON ZAMANLARDA KAMPANYA SİTELERİNE SIĞAMAYAN İNSANLARIMIZIN KAZANMA HIRSI BURDA DA KEnDİNİ GÖSTERDİ VE BİR KİRLİLİK YARATTI ADI ''BLOG KİRLİLİĞİ'' GÜNCEL OLARAK BLOG TUTMAYAN KİŞİLER BİZİM YARISMALARDA YAZDIGIMIZ BLOGUNDA KAMPANYAYI  DUYUR KURALI SEBEBİYLE BLOGSPOT ALANINA YAYILIP, ÇADIR KURAR HALE GELMİŞTİR.İŞTE BU SEBEPTEN ÖTÜRÜ HEVESİM KIRILMIŞTI.

EVET KAZANMAK GÜZEL ŞEY AMA HEP KAZANMAK İSTERİM HANİ BANA ÖDÜL, HANİ YARISMA DERSENİZ ORDA İNSAN DURUP Bİ DÜŞÜNÜR !!!

ÜSTÜNE ALINACAKLAR KENDİNİ BİLİYOR SÖYLEMEDEN DURAMIYORUM İŞTE.

 BU BAŞLIK ALTINDAN BAZI KATILACAGIM KAMPANYALARI LİSTELEMEK İSTİYORUM TAKİP EDEN SESSİZ OKUYUCULARIMDA! İSTİFADE ETSİNLER, AYRICA KAMPANYAYI DÜZENLEYEN BLOG SAHİBİ LİNKTEN BLOGUMA GELDİĞİNDE DURUMDAN HABERDAR OLSUN DİYE. ÇOK FENAYIM AMA NAPAYIM GÖZÜAÇ, EGOSU TATMİN OLMAYAN İNSANLARA KILIM İŞTEEEE YAPACAK BİRŞEY YOK!

YARIŞMA-1

Agzımı sulandıran muhteşem bir clutch gördüm kazansam fena olmaz hani zaten bU gidişle Hesi'nin dükkanın yolunu tutacagım öyle gözüküyor:)
Sizde kazanmak isterseniz buradan buyrun.


YARIŞMA-2

Sevgililer günü hediyemi belki beleşe getiririm dimi neden olmasın?
bu saatlerden biri bizim olsa hiç fena olmaz hıhh
sizde katılın şansımız azalsın :P
TıkTık

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder