4 Mart 2010 Perşembe

EYELİNER ÇEKMEDE YENİ TEKNİK ^__^


Bu bir başarı öyküsüdür;

Eyeliner çekme özürlü oldugumu bilmeyen kalmadı birçok blogger arkadasıma nasıl çektin ben niye çekemiyom ne kullanıyon diye diye bi hal olmuştum . Bugün öğlen evden çıkmadan kendimce bir teknik geliştirdim :D Baştan sölyliyim bana göre olmuş diyebileceğim şuana kadar çektiklerime göre enn eenn enn the best olanı birazdan size gösterilecek olandır :)

Bu konuda azmedip başaracagıma inandıgım için arada elim alışsın diye uğrasıyordum ama hepsi fiyaskoydu. Aysel Gürel benden daha güzel çekerdi sağ olsaydı eminim :I Şimidii arkadaslar bende Bourjois Glitter Eyeliner var ucu tüy gibi incecik olanlardan. Kendisinii henüzz hiiiiiiçççççç kullanmamıstım. Aldım karsıma bak Bourjoisçim Eyelinercım bu böyle olmaz nasıl olsa birgün sürüleceksin gel etme sözümü dinle kardeş kardeş geçinip gidelim aramıza çöp sokmasınlar tadımız kaçmasın dedim.Velhasıl bu fransız bebesi sözümü dinlemedi yine çirkin çirkin eyeliner denemeleri yapmaya devam ediyordum :/

Şu malzemeleri kullanarak yeni bir sürüm tekniği geliştirmiş oldum :)))


 Biri çöpü alıp karıstırıp aramızı bozmadan ben elime kürdanı alıp batırdım Eyeline şişesine bir güzelllll :) Bu kız çıldırmış dediğinizi duyar gibiyim ;D Farımı sürdükten sonra boyanmış kürdanı kirpik diplerimi tarar gibi yatırarak boylu boyunca taa şakaklarıma kadar gezdirdim ve karsınızda sonuçç :))

Hiçte kötü değil dimi?

Sizde jel eya simli eyelinerlarınız birer kürdan yardımıyla fevkalade kolay hiç zorlanmadan çekebilir güzel güzel kuyruklar yapabilirsinizz.

Flaşlı Çekimler


Flaşsız Çekimler
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder